Kardiologia

kardio

Schorzenia i wady układu sercowo-naczyniowego to jedne z najczęstszych skarg, z jakimi zgłaszają się pacjenci do lekarza. Wszystkie choroby, które dotykają serca wymagają szybkiej diagnozy i natychmiastowego leczenia, co pozwala na znaczną poprawę jakości życia, a także zatrzymanie rozwoju ciężkich i bardzo groźnych w skutkach procesów. Przychodnia FLOSMED oferuje Państwu konsultacje kardiologiczne u dr Piotra Krawczuka.

DSC02016Lek Piotr Krawczuk to absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Obecnie na szóstym roku specjalizacji w dziedzinie kardiologii. Specjalizację odbywa na Oddziale Kardiologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.
Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz European Society of Cardiology. Aktywny Członek Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Uczestnik licznych sympozjów naukowych oraz kursów doskonalących stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodow


 

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno specjalistyczną konsultację kardiologiczną jak i badanie diagnostyczne serca EKG oraz echokardiografię.

Najczęstsze skargi z jakimi zgłaszają się do nas pacjenci kardiologiczni:

  • zbyt szybkie męczenie się

  • zawroty głowy

  • zasłabnięcia, bóle w klatce piersiowej

  • uczucie kołatania serca, arytmia

  • obrzęki kończyn dolnych

  • uczucie duszności


Cena konsultacji: 150 PLN (badanie EKG wliczone jest w cenę konsultacji)
Cena Echo Serca w ramach konsultacji: 50 PLN
Badanie Echo Serca bez konsultacji: 100 PLN