Medycyna Estetyczna/Chirurgia Plastyczna

estetyczna_znapisem

Medycyna Estetyczna to nowoczesne narzędzie pozwalające na poprawę wyglądu zewnętrznego i samopoczucia pacjentów. Oprócz zabiegów, które sprawiają, iż pacjenci lepiej wyglądają, proponujemy także zabiegi pozwalające na skuteczną walke z nadpotliwością czy też usuwanie zmian skórnych.

FLOSMED proponuje Państwu konsultację i wykonywane zabiegi u Chirurga Plastyka lek. Jakuba Przybylskiego.

br5a7833W 2013 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od  2015 roku, jako lekarz rezydent chirurgii plastycznej pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju- wiodącym i najstarszym ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce, jednym z najlepszych na świecie. To właśnie tam, ma możliwość uczenia się od prof. Piotra Wójcickiego oraz innych wybitnych polskich i światowych chirurgów plastycznych.

Jako członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej odbył wiele kursów indywidualnych w najbardziej prestiżowych ośrodkach chirurgii estetycznej, dlatego oddając się w jego ręce, macie państwo gwarancję najwyższej jakości konsultacji i zabiegów. Zakres usług oferowanych przez Jakuba Przybylskiego obejmuje wszystkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, włączając w to leczenie nadpotliwości oraz usuwanie laserem blizn i tatuaży. W odpowiedzi na oczekiwania pacjentów wykonuje również drobne operacje plastyczne z zakresu chirurgii jednego dnia, takie jak wycinanie znamion, brodawek i kaszaków.


Najważniejszymi wartościami w pracy są dla niego bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów, w związku z czym nieustannie wzbogaca swoją wiedzę w najnowsze informacje ze swiata medycyny estetycznej, zdobywając je na kolejnych sympozjach i szkoleniach. W zależności od nastroju, lubi relaksować się rysując, bądź uprawiając sporty na świeżym powietrzu- nie wyobraża sobie zimy bez nart oraz lata bez windsurfingu.

Zakres proponowanych usług chirurgii plastycznej/medycyny estetycznej wraz z cennikiem :

Zabiegi z kwasem hialuronowym:

Modelowanie twarzy. Konturowanie i powiększanie ust. Wypełnianie zmarszczek i bruzd. Wypełnianie doliny łez i rewitalizacja skóry wokół oczu

CENA: 700-900 zł

Czas zabiegu: 20-40min

Toksyna botulinowa- wygładzanie i spłycanie zmarszczek mimicznych twarzy tzw. lwia zmarszczka(między brwiami), kurze łapki (w kącikach zewnętrznych oczu), zmarszczki poprzeczne czoła.

CENA: 400-1000 zł

Leczenie nadpotliwości - czoło CENA: 600 zł

Leczenie nadpotliwości - pachy/stopy CENA : 1300 zł

Leczenie bruksizmu/zgrzytania zębami, z jednoczesnym efektem wysmuklenia twarzy

CENA: 800-1000 zł

Czas zabiegów z użyciem toksyny botulinowej ok. 20min

Zabiegi rewitalizujące skore twarzy i dłoni z użyciem kwasu hialuronowego CENA: 1000-1800zl

Czas zabiegów to ok. 20-30min

Najczęstsze pytania zadawane przez pacjentów naszej placówki z odpowiedziami doktora Jakuba Przybylskiego :

1 . Czy zabieg jest inwazyjny?

br5a7861Każdy zabieg, podczas którego dochodzi do przerwania ciągłości skóry nosi miano zabiegu inwazyjnego. Dlatego określenie ''zabieg inwazyjny" jest w medycynie bardzo szeroką kategorią i aby je usystematyzować wprowadzono pojęcie zabiegów "mało inwazyjnych" , "średnio inwazyjnych" i "bardzo inwazyjnych".

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oferowane w klinice FLOSMED zaliczają sie do kategorii zabiegów mało inwazyjnych. W praktyce oznacza to, że podczas ich wykonywania dochodzi do minimalnej ingerencji w tkanki pacjenta- najmniejszej podczas zabiegów estetycznych z użyciem wyłącznie igły/kaniuli, największej podczas drobnych zabiegów plastycznych polegających na usunięciu zmian skórnych przy użyciu skalpela (znamiona, brodawki, kaszaki, tłuszczaki).

Żaden z zabiegów "mało inwazyjnych" nie wymaga dłuższej obserwacji w klinice. Pacjenci po zabiegach estetycznych z użyciem wyłącznie igieł/kaniuli mogą bezpiecznie opuścić klinikę bezpośrednio po zakończeniu działania lekarza. W wypadku plastycznego usuwania zmian skórnych (znamiona, brodawki, kaszaki, tłuszczaki) zaleca się pozostanie na 2-3 godzinnej obserwacji, ale po jej upłynięciu pacjenci również mogą bezpiecznie wrócić do domu.

2. Czy po zabiegu będą widoczne zasinienia skóry lub inne ślady?

Podczas każdego zabiegu inwazyjnego może dojść do uszkodzenia podskórnego naczynia krwionośnego, czego skutkiem będzie wynaczynnienie się niewielkiej ilości krwi, określane mianem "siniaka", "podbiegnięcia krwawego", lub "zsinieniem skóry". W przypadku zabiegów estetycznych z użyciem wyłącznie igły/kaniuli zmiany takie znikają samoistnie w przeciągu od kilku dni do 2 tygodni. W przypadku drobnych zabiegów plastycznych polegających na usunięciu zmian skórnych przy użyciu skalpela (znamiona, brodawki, kaszaki, tłuszczaki), w zależności od wielkości usuniętej zmiany, okres ustępowania "siniaka" może przedłużyć się nawet do miesiąca.

3. Czy po zabiegach pacjenci odczuwają duży ból?

Po zabiegach estetycznych z użyciem wyłącznie igieł/kaniul pacjenci zazwyczaj nie stosują żadnych środków przeciwbólowych, a ich dolegliwości określane są przez nich samych raczej w kategorii "dyskomfortu" niż bólu i ustępują całkowicie w przeciągu kilku dni. W wypadku plastycznego usuwania zmian skórnych (znamiona, brodawki, kaszaki, tłuszczaki) pacjenci zazwyczaj przez kilka dni używają słabych środków przeciwbólowych dostępnych bez recepty, po czym dolegliwości również ustępują.