Ortopedia

ortoOrtopedia to nauka zajmująca się szeroko pojętym układem ruchu i jego chorobami : szkieletem, układem stawowo-więzadłowym oraz aparatem mięśniowym. Poradnia FLOSMED prowadzi pełnoprofilową diagnostykę schorzeń ortopedycznych i urazów narządu ruchu. Zapraszamy również na konsultacje leczenia pooperacyjnego, po zabiegach ortopedycznych wykonanych w Szpitalach.

FLOSMED proponuje Państwu konsultacje dr n. med. Piotra Harasymczuka - specjalisty w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

8e20cb8022f030527d922326931c2b1d_largedr n. med. Piotr Harasymczuk Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, który wykształcenie zdobył na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (1998-2005r.) a także jako rezydent w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Kliniki Ortopedii Dziecięcej i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2005r.). Doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu (2004r.) oraz w Klinice Ortopedii Dziecięcej i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (od 2005 r., nadal). Zdobywca dwóch głównych nagród za najlepszą pracę naukową Międzynarodowego Kongresu Studentów i Młodych Lekarzy (2005r.) oraz w trakcie Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Ortopedów Wojska Polskiego (2005r.) Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (od 2006r.) oraz American Academy for Cerebral Palsy and Developmental Medicine (od 2007r.). Wziął udział w przeszło 30 kursach i szkoleniach w Polsce i zagranicą. Szkolił się m. in. w Vancouver (Kanada) jako laureat stypendium AACPDM, w Pittsburgh’u, San Antonio, Dallas, St. Louis (USA), oraz Wiedniu (Austria)