Onkologia

Onkologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób nowotworowych. Sieć przychodni lekarskich Flosmed oferuje Państwu konsultacje dr n. med. Agnieszki O'Shea-Otwiaska, która od 22 lat zawodowo zajmuje się onkologią i radioterapią.

W 1991 roku dr. n. med. Agnieszka O'Shea-Otwiaska ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, natomiast odpowiednio w roku 1997  i 2000 zdobyła pierwszy i drugi stopień specjalizacji w dziedzinie radioterapii. W 2004 roku miejsce miała obrona doktoratu Pani Doktor, temat pracy doktorskiej to : "Radioterapia i wyniki odległe napromieniania gruczolaków przysadki". Od 1994 do 2010 roku dr O'Shea-Otwiaska pracowała w Wielkopolskim Centrum Onkologii, jednym z najważniejszych krajowych ośrodków zajmujących się chorobami nowotworowymi. Od 2010 roku związana jest zawodowo z Międzynarodowym Centrum Onkoterapii AFFIDEA, mieszczącym się w budynku szpitala HCP przy ulicy 28 Czerwca w Poznaniu.

Dr n. med. Agnieszka O’Shea-Otwiaska jest członkiem polskich i zagranicznych towarzystw onkologicznych, uczestniczyła w wielu konferencjach w Polsce i za granicą dotyczących leczenia nowotworów różnych lokalizacji. Współpracuje z cenionymi radiologami, chirurgami i chemioterapeutami.

Cena konsultacji : 150 PLN